




Свічка запалювання NGK для бензопил серії 4500 - 5200
Свічка запалювання NGK для бензопил тип серії 4500-5200.
Свічка NGK має стандартну посадку, призначена для двотактних бензинових двигунів з повітряним охолодженням.
В процесі експлуатації бензопили потрібно регулярно очищати поверхню ізолятора свічки від нагару і регулювати зазор іскри між електродами. Якщо цього не робити, можуть виникнути проблеми з запалюванням і бензопила буде погано заводитися.
Міняти свічки запалювання рекомендується через кожні сто годин роботи бензопили. Якщо трапляються перебої на холостому ходу, погано запускається двигун і при цьому працює з недостатньою потужністю, це є ознакою несправності свічки запалювання.
Підходить для таких виробників бензопил: AL-KO, Alpina, Efco, Einhell, Eurotec, Foresta, FORTE, Hausgarten, Hitachi, Husqvarna, Hyundai, Ikra Mogatec, Intertool, Makita, Maruyama, McCulloch, MTD, Oleo-Mac, Partner, Patriot, Sadko, Solo, Stern, Stiga, Stihl, Sturm, WOLF-Garten, Zenoah, Бригадир, Дніпро-М, інтерскол, Протон, Ростех, Енергомаш.
Купити свічку запалювання для бензопили ви зможете у нас в інтернет-магазині через корзину або зв'яжіться з нашим менеджером і він допоможе вам з вибором товару. Доставимо у будь яке місто України: Київ, Львів, Одеса, Дніпропетровськ, Харків і т. д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiger |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Призначення інструменту | Бензопила |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Свічка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 14 мм |
| Довжина різьбової частини | 7,0 мм |
| Кількість електродів | 1 шт |
| Модель свічки | NGK L6 |
| Тип свічки | іскрова |
- Ціна: 100 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0249
100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (95) 900-25-01
- +380 (98) 470-71-38
- +380 (66) 140-14-19Ремонт
- Понеділок09:0018:00
- Вівторок09:0018:00
- Середа09:0018:00
- Четвер09:0018:00
- Пʼятниця09:0018:00
- Субота09:0014:00
- НеділяВихідний


